• WYROBY GOTOWE – OFERTA
  • PROJEKTOWANIE I DESIGN

Od ponad 12 lat pomagam przedsiębiorcom w kreowaniu wzornictwa, oraz doborze surowców i technologii do produkcji i przetwórstwa opakowań. Profesjonalnie prowadzę proces produkcji opakowania od wspólnego poszukiwania idei jego formy, przez analizę możliwych do zastosowania materiałów i technologii, po projekt nadruków na opakowaniach, aż do realizacji finalnych, w postaci działających ciągów technologicznych, lub gotowych wyrobów opakowaniowych. Przy projektach zawsze uwzględniam optymalny dla klienta i dla środowiska naturalnego cykl życia produktu, a wspólne realizacje spełniają najnowocześniejsze trendy i kryteria polityk: zero-waste, circular-economy, reduce, reuse, recycle, and rot.

Specjalizuję się w ekologicznych rozwiązaniach foliowych, plastikowych, opakowaniach typu eco-friendly wykonanych z materiałów pochodzących z recyclingu, oraz w opakowaniach biodegradowalnych i papierowych.

Nowością w mojej ofercie są surowce, materiały i biodegradowalne opakowania kompostowalne, w wyniku rozkładu których w środowisku naturalnym powstaje biomasa, która użyźnia glebę, nawozi ją i wzbogaca o mikroelementy i minerały. Produkty  biokompostowalne posiadają certyfikat TUV OK Compost Home, który potwierdza powyższe właściwości bio kompostowalnych opakowań, oraz ich pełny rozkład w warunkach przydomowego kompostownika.