• AUTOMATY ZGRZEWAJĄCE
  • LINIE ROZDMUCHOWE DO FOLII
  • DRUKARKI FLEKSOGRAFICZNE
  • LINIE DO RECYCLINGU
  • SYSTEMY DOZUJĄCE

Firma INVESTMENTS Marcel Nowosielski to wyłączny i autoryzowany przedstawiciel wielu zagranicznych marek.

Wraz z klientem i producentem projektuję najwyższej klasy urządzenia do wytłaczania i wtrysku polietylenu, polipropylenu i biodegradowalnych materiałów pochodzenia roślinnego. Dostarczam, instaluję i serwisuję, kompletne linie technologiczne do przetwórstwa folii i papieru. Po instalacji zapewniam fachowe szkolenie personelu, oraz wieloletnie bezproblemowe użytkowanie maszyn, szybki serwis i stały dostęp do części zamiennych.

W ofercie posiadam automaty do konwersji folii, oraz ekstrudery pionowe i poziome – urządzenia do wytłaczania plastiku i folii zarówno metodą rozdmuchu jak i wylewania.

Oferuję nowoczesne, wysokowydajne rozwiązania ekonomiczne z Chin, wysokiej klasy maszyny Tajwańskie po sprzęt topowych producentów z UE.

Jeśli potrzebujesz maszyny w tempie naprawdę ekspresowym proponuję również szereg dostępnych w krótkim terminie maszyn używanych z pierwszej ( po wystawowe, stocki producenckie, etc. ), lub maszyny z drugiej ręki ( sprzęt poleasingowy i post – konsumencki ) Szereg zrealizowanych projektów i wracający z nowymi zamówieniami klienci to największy sukces mojej firmy i gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Zachęcam do zapoznania się z najnowszymi realizacjami.